Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

ZPL zaprasza na targi Fleet Market 2014


18 listopada 2014r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, podczas VI Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych - FLEET MARKET będzie można ocenić i porównać ze sobą niemal 100 modeli samochodów. Związek Polskiego Leasingu jest partnerem tego wydarzenia.
 

O miano najładniejszego samochodu targów rywalizować będą dwa modele; BMW i8 oraz Lexus RC F. Jak piszą organizatorzy targów - pojazdy wyróżniają się osiągami oraz futurystycznym wyglądem. Jednak Fleet Market, to głównie samochody flotowe. Po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć takie modele jak; Nowe Audi A6, Ford Mondeo, Hyundai i20, Opel Corsa, Nowy Peugeot 508, Škoda Fabia Combi, SEAT Leon St X-perience, Nowa Toyota Yaris, Nowy Volkswagen Passat, czy Volvo V60 Ocean Race. Podczas imprezy będzie można liczyć także na nowości i premiery samochodów dostawczych. Prezentowane będą m.in.: Fiat Ducato, Ford Transit, Iveco Daily, Mercedes Vito, Opel Vivaro, czy Nowe Renault Trafic. Targi będą okazją do rozmowy z przedstawicielami koncernów motoryzacyjnych, ekspertami, praktykami, którzy na co dzień użytkują te samochody.

Podczas targów będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami leasingowymi i kredytowymi. Odbędzie się również panel dyskusyjny z udziałem ekspertów od prawa podatkowego i prawa pracy. Zostaną poruszone kwestie podatkowe istotne przy zakupie auta do firmy. Nie zabraknie również ofert firm ubezpieczeniowych, sieci serwisowych i oponiarskich, firm z branży IT, nowoczesnych technologii czy paliwowych.

FLEET MARKET to jedyne na taką skalę w Europie Środkowo - Wschodniej wydarzenie wystawiennicze w branży motoryzacyjnej i biznesie flotowym. Targi Fleet Market gromadzą przedstawicieli 5 000 firm z całej Polski (zarówno przedstawicieli sektora MŚP, jak i dużych międzynarodowych korporacji).

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.fleetmarket.pl

  • UDZIAŁ W TARGACH JEST BEZPŁATNY dla osób powiązanych z branżą flotową (na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na: www.fleetmarket.pl )

 

  • TERMIN: 18 listopada 2014 (wtorek), godz. 8:00 - 16:00

 

  • MIEJSCE: Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa