Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

ZPL zaprasza na targi EkoFlota

ZPL zaprasza na targi EkoFlota
III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność będą wydarzaniem unikatowym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Partnerem merytorycznym targów, które odbędą się w dniach 15-16 czerwca w Warszawie, został Związek Polskiego Leasingu.
 

Wydarzenie zostanie podzielone na przeznaczony dla profesjonalistów Dzień Biznesowy (piątek, 15 czerwca) oraz Dzień Otwarty (sobota, 16 czerwca), na który organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych „zieloną" tematyką.

Dzień Biznesowy (piątek, 15 czerwca 2018 r.) to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi modelami ekologicznych samochodów, które zostaną użyczone do testów. Dzień Biznesowy jest przeznaczony dla profesjonalistów. Organizatorzy obiecują prezentację odpowiednich narzędzi do podjęcia działań związanych z ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz rozwiązań, które ułatwią zarządzanie flotą i umożliwią zredukowanie kosztów jej działalności.

Konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport odbędzie się w trakcie Dnia Biznesowego. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie Konferencji pojawią się odpowiedzi na pytania dotyczące przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób przyjazny środowisku, a przy tym opłacalny. Prelegenci podpowiedzą jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Organizatorzy pochylą się także nad samorządami oraz działaniami miast w kwestii nowoczesnej mobilności.

W trakcie Dnia Biznesowego Targów EkoFlota (piątek, 15 czerwca) o godz. 16:15 nastąpi ogłoszenie wyników plebiscytu III Międzynarodowych Targach EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność, oraz wręczenie statuetek zwycięzcom w poszczególnych kategoriach (pojazdy, usługi/ produkty/ działalność, społeczność).

Kolejny raz w trakcie Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność odbędzie się Dzień Otwarty (sobota, 16 czerwca). Na ten dzień organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z ekologią i szukających sposobu na ciekawe spędzenie weekendu. Odwiedzający będą mieli szansę na m.in. przetestowanie szerokiej gamy aut hybrydowych i elektrycznych. Organizatorzy zapraszają całe rodziny. Samochody zostaną wyposażone w foteliki i podkładki dla dzieci, a o atrakcje dla najmłodszych zatroszczą się profesjonalni animatorzy. W trakcie Dnia Otwartego zaprezentowane zostaną produkty związane z „zielonym" stylem życia. Na miejscu zostaną zaparkowane food trucki.

Dwie dotychczasowe edycje wydarzenia cieszyły się dużą popularnością. II Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność, które odbyły się w dniach 6-7 października 2017 r. w Warszawie, odwiedziło ponad 5000 osób oraz ponad 100 przedstawicieli mediów. Jedną z głównych atrakcji była polska premiera Jaguara I-PACE w wersji koncepcyjnej.

III Międzynarodowe Targi EkoFlota będą obfitować w premiery samochodów hybrydowych, hybrydowych typu plug-in, elektrycznych oraz oszczędnych modeli spalinowych. Możliwość przetestowania pojazdów wskaże uczestnikom korzyści wynikające z włączenia ich do floty. III Międzynarodowe Targi EkoFlota pokażą, że mobilność to również car sharing, rowery i skutery elektryczne oraz łączenie różnych środków komunikacji w podróżach służbowych.

Data: 15-16.06.2018
Więcej informacji: www.menadzerfloty.pl oraz www.targiekoflota.pl
Miejsce: CENTRUM TARGOWO-KONGRESOWE SP. Z O.O., MARSA 56C, 04-242 Warszawa