Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

ZPL na konwencji Leaseurope w Hamburgu

W dniach 30.09-01.10 miał miejsce jeden z najważniejszych eventów branżowych - organizowana przez Leaseurope w Hamburgu 2010 Annual Convention of the European Leasing & Automotive Rental Industry.

Wśród ponad 400 uczestników, którzy przyjechali na tę wyjątkową okazję z całej Europy, nie mogło zabraknąć reprezentujących ZPL Przewodniczącego Komitetu Wykonawczego Andrzeja Krzemińskiego, Wice-przewodniczącego Komitetu Wykonawczego oraz Członka Zarządu Leaseurope Mieczysława Groszka oraz Dyrektora Generalnego Andrzeja Sugajskiego. Wzięli oni aktywny udział zarówno w Walnym Zebraniu Członków Leaseurope, jak również w trwającej 2 dni konwencji. W drugim dniu konwencji prezentację na temat nowoczesnego finansowania aktywów na przykładzie Polski wygłosił Przewodniczący KW ZPL Andrzej Krzemiński.

Annual Convention of the European Leasing & Automotive Rental Industry to jedyne wydarzenie organizowane przez branzę dla branży na poziomie europejskim - z właściwą równowagą pomiędzy potężnym zastrzykiem treści a możliwością nawiązania kontaktu z liderami branży z całej Europy. Tegoroczna odsłona eventu obfitowała w wiedzę, dając zarówno właściwą perpektywę na ostatnie wydarzenia w świecie leasingu, jak i na najbliższą przyszłość leasingu w Europie.