Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

ZPL na konwencji Leaseurope

 W dniach 11-12.10.2012 miał miejsce jeden z najważniejszych eventów branżowych - organizowana przez Leaseurope w Cannes 2012 Annual Convention of the European Leasing & Automotive Rental Industry. Spotkanie profesjonalistów w branży leasingowej zeszło się z obchodami jubileuszu 40-lecia Leaseurope.

Wśród ponad 400 uczestników, którzy przyjechali na tę wyjątkową okazję z całej Europy, nie mogło zabraknąć reprezentujących ZPL Przewodniczącego Komitetu Wykonawczego Arkadiusza Etryka, Wiceprzewodniczącego Komietu Wykonawczego Mieczysława Woźniaka oraz Dyrektora Generalnego Andrzeja Sugajskiego. Wzięli oni aktywny udział zarówno w Walnym Zebraniu Członków Leaseurope, jak również w konwencji.

Annual Convention of the European Leasing & Automotive Rental Industry to jedyne wydarzenie organizowane przez branzę dla branży na poziomie europejskim - z właściwą równowagą pomiędzy potężnym zastrzykiem treści a możliwością nawiązania kontaktu z liderami branży z całej Europy. Tegoroczna odsłona eventu obfitowała w wiedzę, dając zarówno właściwą perpektywę na ostatnie wydarzenia w świecie leasingu, jak i na najbliższą przyszłość leasingu w Europie.