Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Zbliżają się Flotowe Trendy 2016

Zbliżają się Flotowe Trendy 2016
Związek Polskiego Leasingu, patronuje branżowej konferencji networkingowo-wystawienniczej „FLOTOWE TRENDY 2016". Organizatorem wydarzenia jest magazyn Euroflota, który zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu, wszystkich którzy poszukują nowych rozwiązań w zarządzaniu flotą samochodową, szukają doradztwa w zakresie wyboru oferowanych flotowych usług i produktów, czy informacji w jaki sposób unikać prawno-podatkowych pułapek.
 
 
 

W trakcie konferencji, która odbędzie się 23 marca w hotelu „Gromada Lotnisko" w Warszawie, zaproszeni eksperci opowiedzą o przyszłości motoryzacji, w szczególności we flotach, o najważniejszych branżowych trendach oraz o flotowej innowacyjności i kierunkach rozwoju flotowych produktów. FLOTOWE TRENDY 2016, to również okazja do rozmów, dyskusji i wymiany doświadczeń, a także opinii na temat nowych oferowanych przez rynek możliwości oraz kontaktu z fachowcami i przedstawicielami firm, które w istotny sposób kreują ten rynek w Polsce.

• Jakub Faryś, prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego przedstawi, jak zróżnicowane są kryteria wyboru samochodu firmowego w Polsce i w Europie. W jaki sposób zmiany demograficzne, wyzwania klimatyczne, zmiany infrastruktury wpłyną na obraz branży motoryzacyjnej.

• Eksperci KPMG w części prawno-podatkowej spotkania, spróbują odpowiedzieć na pytanie, w jakim stopniu zmiany przepisów prawnych i obciążeń fiskalnych mogą wpłynąć na politykę samochodową firm użytkujących auta służbowe oraz jakie tendencje można zaobserwować w zakresie praktyki stosowania przepisów o VAT przez firmy posiadające floty samochodowe. Wskażą również najnowsze orzecznictwo i interpretacje.

Podczas spotkania omówione zostaną także tematy dotyczące kondycji rynku ubezpieczeń, perspektyw związanych z rozwojem i zastosowaniem systemów telematycznych w firmach posiadających firmowe floty. Nie zabraknie analizy specyfiki wykorzystania aut we flocie, omówienia tendencji funkcjonujących w zakresie wyboru napędu i prognoz dotyczących cen paliw w najbliższej przyszłości.

Data: 23 marca 2016
Miejsce: Hotel Gromada Lotnisko, ul. 17 stycznia 23, Warszawa
Udział w spotkaniu jest bezpłatny
Więcej informacji www.euroflota.pl