Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Zaproszenie na Targi Eko Flota

Zaproszenie na Targi Eko Flota
Związek Polskiego Leasingu został partnerem I Międzynarodowych Targów Floty Ekologicznej „Eko Flota 2016: Innowacje, ekologia, mobilność", organizowanych 20.10.2016, w Warszawie, przez wydawcę magazynu „Menadżer Floty".
 
 
Jest to wydarzenie przeznaczone dla przedsiębiorstw użytkujących floty od kilku do kilkuset pojazdów, których cele biznesowe polegające na optymalizacji kosztów floty łączone są ze zrównoważonym rozwojem i dbałością o środowisko.

W programie zaplanowano m.in.: jazy testowe, prezentacje wystawców, wręczenie nagród Menadżera Floty (w kategoriach: innowacja roku, rozwiązanie mobilne roku, samochód ekologiczny roku, flota ekologiczna roku) oraz panele dyskusyjne i wystąpienia ekspertów rynku.

W części konferencyjnej, towarzyszącej targom, odbędzie się panel dyskusyjny na temat przyszłości samochodów z napędem alternatywnym. W dyskusji wezmą udział m.in. Beata Bublewicz, wieloletnia posłanka na Sejm RP, Jakub Faryś, prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego, Andrzej Krzemiński, Przewodniczący KW Związku Polskiego Leasingu i inni.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Rejestrację umożliwia strona: link

Data: 20.10.2016
Miejsce: Centrum MT Polska, Marsa 56C, Warszawa
Program: http://ekoflota.menadzerfloty.pl/