Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Zaproszenie na szkolenie Flotowe Prawo

Zaproszenie na szkolenie Flotowe Prawo
22 czerwca 2016 r. w Warszawie odbędzie się III edycja spotkania szkoleniowo-networkingowego FLOTOWE PRAWO, któremu patronuje ZPL. Eksperci rynku min. omówią temat kształtowania polityki samochodowej firm czy rozliczenia prywatnego użytkowania samochodu służbowego.
 

Podczas szkolenia w szczegółowy sposób zostaną przedstawione najważniejsze kwestie prawne, na które należy zwrócić uwagę w momencie opracowywania procedur zarządzania flotą samochodową. Eksperci wyjaśnią też, w jaki sposób rozwiązywać problemy związane z „carpoolem" w firmie. Nie zabraknie praktycznych przykładów efektywnego zarządzania rozliczeniami aut służbowych oraz sposobów na znalezienie dodatkowych oszczędności w firmie.

22 czerwca omówione zostaną kwestie podatkowe odnoszące się do wykorzystywania samochodów w firmach. Szczegółowej analizie zostanie poddany temat pojazdów wyłączonych z ograniczeń prawa do odliczenia VAT oraz implikacje wynikające z nieodpłatnego udostępnienia pojazdów na rzecz pracowników. Uczestnicy uzyskają także odpowiedź na pytanie, w jakim zakresie wynajem samochodów na rzecz pracowników lub współpracowników umożliwia pełne odliczenie VAT. Wreszcie zostaną zaprezentowane najnowsze kierunki w interpretacjach Ministerstwa Finansów i orzecznictwie sądów administracyjnych.

Data: 22.06.2016
Miejsce: Airport Hotel Okęcie
Dodatkowe informacje/ program: link