Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Zaproszenie na Kongres Sektora FinTech

Zaproszenie na Kongres Sektora FinTech
Od kilku lat obserwujemy istotny wpływ sektora FinTech na sektor usług finansowych w Polsce. Dziś możemy już mówić o rewolucji w sposobie funkcjonowania usług finansowych i wielu innych aspektów rynku finansowego.
 

Zapraszamy do udziału w Kongresie Sektora FinTech. III edycja wydarzenia odbędzie się 7 marca 2019 roku w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Wydarzenie, organizowane przez KPF zyskało patronat Związku Polskiego Leasingu oraz Stowarzyszenia Absolwentów MBA Politechniki Gdańskiej.

 

Kongres to dobre miejsce, aby postawić ważne pytania dotyczące przyszłości sektora FinTech. W tegorocznej agendzie Kongresu znajdą się następujące tematy:

1. Czynniki wzrostu sektora FinTech
2. Otoczenie regulacyjne sektora FinTech
3. Czy Peer2Peer może dobrze funkcjonować w Polsce? Jak wygląda sytuacja w Europie?
4. Jak wygląda polski sektor FinTech okiem inwestora?

Wśród zaproszonych ekspertów znajdują się przedstawiciele Komisji Nadzoru Finansowego, Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Finansów oraz praktycy rynku finansowego z Polski i zagranicy.

Ubiegłoroczna edycja Kongresu zgromadziła ponad 150 uczestników z sektora FinTech, banków, firm pożyczkowych, firm ubezpieczeniowych, doradztwa i pośrednictwa finansowego oraz dostawców produktów i usług, związanych z produktami kredytu konsumenckiego. Eksperci firm członkowskich Związku Polskiego Leasingu zainteresowani udziałem w Kongresie mogą skorzystać ze specjalnej bonifikaty. Dodatkowych informacji udzielają pracownicy biura ZPL.

 

Data: 7 marca 2019r.
Miejsce: Hotel Polonia Palace, Warszawa
Agenda, formularz rejestracji: www.kpf.pl