Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Zaproszenie na E_Leasing Day 2.0

Zaproszenie na E_Leasing Day 2.0
10 czerwca 2019r. w Warszawie, w Warsaw Plaza Hotel odbędzie się druga edycja „E-Leasing Day". Jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, w całości poświęcone digitalizacji leasingu. W 2018r. ta nowa inicjatywa Związku Polskiego Leasingu zgromadziła w Warszawie ponad 100 osób.
 

W tym roku ponownie zaprosiliśmy do wystąpienia ekspertów i konsultantów z branży IT. Partnerzy spotkania zaprezentują rozwiązania, które mogą być istotne dla branży leasingowej w ciągu następnych 2-3 lat. W programie m.in. debata dotycząca idei współpracy branży na konkurencyjnym obszarze. Inne tematy to: digitalizacja procesu leasingowego, odpowiedz na pytanie czym jest i jakie znaczenie dla naszej branży może mieć faktura ustrukturyzowana, czy m.in. idea przejścia od tradycyjnego finansowania do usług mobilności i technologii (Caas). Organizatorem i koordynatorem projektu jest Grupa ds. Digitalizacji, działająca przy Związku Polskiego Leasingu.

Do udziału w konferencji zapraszamy ekspertów firm leasingowych i firm wynajmu zrzeszonych w Związku Polskiego Leasingu i Polskim Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (członek zbiorowy ZPL). Agenda jest dostępna tu (link)

 

Informacje dotyczące programu, kontakt z partnerami:
Anna Polak, e-mail: anna.polak@leasing.org.pl 

Informacje organizacyjne, zapisy:
Małgorzata Rychlik, e-mail: malgorzata.rychlik@leasing.org.pl