Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Zaproszenie na CEE’21 Conference

Zaproszenie na CEE’21 Conference
SME Banking Club po raz siódmy organizuje międzynarodową konferencję dla przedstawicieli sektora finansowego. Partnerem wydarzenia, które będzie miało swoją premierę 25 listopada br. został ZPL.
 

W tym roku w wydarzeniu SME Banking Club będzie można uczestniczyć na dwa sposoby: online lub stacjonarnie w Krakowie (25.11.2021). Zaproszeni goście przedstawią prezentacje dotyczące, m.in.: sztucznej inteligencji i jej praktycznego zastosowania w bankowości, cyfryzacji usług finansowych dla klientów MŚP, płatności online oraz e-commerce. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się także w jaki sposób poprawić kondycję finansową firm z sektora MŚP w „nowej rzeczywistości".

Jednym z partnerów konferencji został Związek Polskiego Leasingu. Eksperci firm leasingowych zrzeszonych w ZPL będą mogli skorzystać z 10% zniżki na bilety, upoważniające do udziału stacjonarnego. Po otrzymaniu zgłoszenia organizator sprawdzi czy dana firma leasingowa jest członkiem ZPL. Zdalny udział w wydarzeniu będzie bezpłatny.

Co cię ominie jeśli nie weźmiesz udziału w konferencji?

Po pierwsze: wręczenie nagród! 25 Listopada poznamy laureatów w kategoriach:
· Best Online Banking for SMEs. CEE Region.
· Best Mobile Banking for SMEs. CEE Region.
· Best Digital Lending for SMEs. CEE Region.
· Best Digital Factoring for SMEs. CEE Region.
Wybór laureatów odbył się na podstawie badań przeprowadzonych przez SME Banking Club.

Po drugie: networking live i online! Organizatorzy stworzyli specjalną strefę networkingową w wersji online. Uczestnicy będą mogli wyszukać osoby, z którymi będą chciały nawiązać kontakt i wymienić się doświadczeniami. Dodatkowo podczas konferencji będzie dostępna specjalnie zaprojektowana wirtualna strefa wystawcy. Alternatywą jest możliwość udziału w konferencji stacjonarnie - w hotelu Park Inn by Radisson Kraków, który znajduje się zaledwie 1,2 km od Zamku Królewskiego na Wawelu.

Po trzecie: prelegenci oraz tematy! Ponad 20 prelegentów, a wśród nich, m.in.: Katalin Kauzli - dyrektor rozwoju biznesu w Partner HUB (Węgry), Betül Kurtulus - Dyrektor Regionalny CEE, SEE oraz Środkowy Wschód w FCi (Turcja), Enrique Caballero - Dyrektor Sprzedaży EMEA w Aware-Biometrics (USA), Adi Engel - ekspert branżowy i CMO w Vcita (USA), Claudio Cungi - Kierownik Produktu w Strands (Hiszpania).

Polskę reprezentować będą, m.in: Michał Pawlik - CEO w SMEO, Patrycja Sobczyk - Senior Analyst w Asecco Poland, Paweł Jaszewski - Dyrektor Biura Transformacji i Digitalizacji w Banku BNP Paribas.

Organizator: Organizatorem konferencji jest SME Banking Club - międzynarodowy związek bankowców MŚP, którego celem jest szerzenie informacji dotyczących globalnych, regionalnych i lokalnych rozwiązań banków dla sektora MŚP. SME Banking Club przez 10 lat działania stał się wiodącą platformą networkingową pomiędzy bankami i innymi instytucjami finansowymi, przyczyniającymi się do rozwoju małych i średnich przedsiębiorców w czterech regionach: CEE, CIS, Kaukaz i MENA.

Rejestracja: Szczegółowe informacje i rejestracja: https://cee21.smebankingconference.com/