Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Zaproszenie na Alternative Mobility and Fleet Conference

16 listopada br. w Centrum Targowo - Kongresowym Ptak Warsaw Expo odbędzie się Konferencja „Alternative Mobility and Fleet Conference". Jest to wydarzenie, które łączy idę targów motoryzacyjnych z biznesowym podejściem do motoryzacji, przy jednoczesnym skupieniu uwagi na tematyce mobilności alternatywnej. Partnerem wydarzenia został Związek Polskiego Leasingu.
 

Konferencja „Alternative Mobility and Fleet Conference" jest organizowana w ramach 4. Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Warsaw Motor Show (16-18 listopada, Ptak Warsaw Expo).

Piątek, 16 listopada będzie dniem branżowym, podczas którego zaplanowano dyskusje dotyczące zarządzania i finansowania flot aut firmowych oraz zmian w postrzeganiu mobilności - zarówno w firmie jak i w życiu prywatnym. Ekspert Związku Polskiego Leasingu, Michał Męclewski, weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. „Transport jako usługa. Globalna zmiana podejścia do motoryzacji".

Ramowa agenda konferencji:

  • 10:00 - 10:30 Rejestracja uczestników 
  • 10:30 - 10:45 Oficjalne rozpoczęcie konferencji 
  • 10:45 - 12:00 Panel: Transport jako usługa. Globalna zmiana podejścia do motoryzacji
  • 12:20 - 14:45 Panel: Mobilność w firmie. Czy firmy są gotowe i skłonne na zmiany?
  • 14:50 - 15:50 Panel: Praktyczna strona elektromobilności. Czy dalekie podróże samochodem elektrycznym są już możliwe.

 

Przedstawiciele firm członkowskich ZPL mogą skorzystać z preferencyjnych warunków uczestnictwa w spotkaniu. Informacji na ten temat udzielają pracownicy biura ZPL.

Szczegółowy plan konferencji oraz dodatkowe informacje udostępnia strona link