Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

V edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego już w październiku

V edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego już w październiku

W imieniu Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (KPF) zapraszamy do udziału w Kongresie Pośrednictwa Finansowego. Tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się w Hotelu Marriott, 2 października 2019 roku. Związek Polskiego Leasingu został patronem instytucjonalnym wydarzenia.

 

Jak wskazują wyniki raportu KPF „Sektor pośrednictwa kredytowego w Polsce - 1 kwartał 2019 r." pogarszają się nastroje firm pośrednictwa finansowego w zakresie przewidywań koniunktury na najbliższe 12 miesięcy - jubileuszowa, V edycja Kongresu będzie okazją do podsumowania ostatnich wydarzeń mających miejsce na rynku finansowym. Podczas październikowego kongresu zostaną postawione pytania o wpływ regulacji na sektor pośrednictwa finansowego, a także o przyszłość rynku kredytów hipotecznych. Zaproszeni eksperci będą dyskutować także o modelach biznesowych i kierunkach dalszego rozwoju - w kierunku on-line czy off-line, czy technologia pożera rentowność? Stałym elementem agendy kongresowej jest część społeczno- etyczna - szczególnej uwadze uczestników polecamy debatę „Czy branża finansowa potrzebuje nowych liderów?".

Laury Pośredników Finansowych - specjalne wyróżnienie dla instytucji, oferujących produkty lub usługi finansowe dbając o najwyższą jakość współpracy z firmami pośredniczącymi w ich sprzedaży - zostaną wręczone po raz czwarty.

Kongres Pośrednictwa Finansowego jest miejscem spotkania nie tylko sektora pośrednictwa finansowego, ale również sektora bankowego, leasingowego, instytucji pożyczkowych, zakładów i towarzystw ubezpieczeń. Obecne są także fintechy, wspierające rozwój branży pośrednictwa finansowego czy firmy doradztwa prawnego i strategicznego. Liczny udział przedstawicieli tak wielu sektorów potwierdza, iż Kongres stał się ważnym projektem merytorycznym i cenionym przez profesjonalistów miejscem spotkań.

Data: 2 października 2019r.
Miejsce: Hotel Marriott, Warszawa
Agenda, formularz rejestracyjny: www.kpf.pl