Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Targi Fleet Market – mobilność biznesu!

 

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market odbędą się 21 listopada br. w nowym miejscu - w hali Global EXPO w Warszawie, przy ul. Modlińskiej 6D. Jubileuszowa, 10. edycja targów, tak jak poprzednie, organizowana jest z myślą o przedsiębiorcach, osobach odpowiedzialnych za politykę samochodową w firmach oraz o wszystkich, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów firmowych i usług flotowych. Partnerem wspierającym wydarzenie został Związek Polskiego Leasingu.

Fleet Market to wyjątkowe targi, podczas których biznes spotyka się z motoryzacją. Wśród 8 tysięcy gości obecni są reprezentanci międzynarodowych koncernów, prywatni przedsiębiorcy, w tym również osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz przedstawiciele firm z sektora publicznego. Każda z osób odwiedzających targi będzie mogła zobaczyć i porównać ze sobą samochody z różnych segmentów rynkowych. Wiele aut zostanie zaprezentowanych premierowo - po raz pierwszy w Polsce. W tym roku organizatorzy spodziewają się blisko 20 premier samochodowych, a goście będą mieli okazję zobaczyć ponad 100 nowości motoryzacyjnych, a wśród nich najnowsze modele samochodów osobowych i dostawczych, luksusowe auta z segmentu premium, a także pojazdy ekologiczne - z napędem elektrycznym i hybrydowym. Podczas targów Fleet Market atrakcyjne oferty finansowania przedstawią firmy leasingowe. Swoje oferty przedstawią także importerzy samochodowi, firmy ubezpieczeniowe, koncerny paliwowe oraz sieci zajmujące się serwisowaniem aut.

Fleet Market to również konferencje, panele, debaty z udziałem ekspertów z Polski i z zagranicy. Andrzej Krzemiński, Przewodniczący Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu, wspólnie z Andrzejem Sugajskim, Dyrektorem Generalnym ZPL, omówią prezentację pt. „Branża leasingowa na tle otoczenia makroekonomicznego". Sporo uwagi organizatorzy poświęcą także analizie nadchodzących w 2019 roku zmian prawnych i podatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii dotyczących zaliczania do kosztów podatkowych wydatków w leasingu samochodów osobowych o wartości powyżej 150 tys. złotych. Wspólnie z prezesem Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego - Jakubem Farysiem - organizatorzy zastanowią się nad limitami redukcji CO₂, i tym czy spowodują one szybszy rozwój alternatywnych napędów, a co za tym idzie elektromobilności. O napędach przyszłości, jak również o nowych procedurach pomiaru WLTP opowie Dean Bowkett - międzynarodowy ekspert flotowy, dyrektor zarządzający, Bowkett Auto Consulting (BAC).

Targi Fleet Market to wydarzenie zamknięte, organizowane z myślą wyłącznie o przedstawicielach firm, zarówno tych posiadających jeden samochód, który pomaga im w prowadzeniu działalności biznesowej oraz tych, którzy poszukują pojazdów do flot liczących od kilkudziesięciu do kilkuset aut. Wstęp jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest poprawne wypełnienie formularzu zgłoszeniowego na stronie: www.fleetmarket.pl

Szczegóły dotyczące targów, harmonogram konferencji oraz lista premier i nowości motoryzacyjnych, jakie zostaną zaprezentowane podczas targów, na bieżąco są aktualizowane na stronie internetowej www.fleetmarket.pl.

 

Data: 21.11.2018
Miejsce: hala Global EXPO w Warszawie, przy ul. Modlińskiej 6D (tj. teren byłej fabryki FSO na warszawskim Żeraniu) Dodatkowe informacje: www.fleetmarket.pl