Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Targi Fleet Market 2010 pod patronatem ZPL

23 listopada 2010 roku odbyła się jedna z najważniejszych imprez flotowych - targi Fleet Market 2010, które objął patronatem Związek Polskiego Leasingu oraz Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Podczas targów zaprezentowano liczne premierowe modele samochodów, wystawiały się firmy motoryzacyjne i flotowe oraz organizacje działające w branży. Podczas części merytorycznej targów przeprowadzono m.in. debatę dotyczącą zmian w podatku VAT, dzięki której wyjaśniono wiele wątpliwości publiczności.

Podczas Fleet Marketu po raz pierwszy wręczono także statuetki Fleet Leader 2010. dla osób, podmiotów i firm z branży flotowej, przyznane przez redakcję magazynu Fleet za wyjątkowe osiągnięcia na rynku flotowym i motoryzacyjnym w 2010 roku. Wśród laureatów znalazł się Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów uhonorowany za wprowadzenie ujednoliconych i jasnych zasad raportowania wyników sprzedaży wśród firm sektora car fleet management. Nagrodę odebrał Leszek Pomorski, prezes PZWLP i prezes ING Car Lease. Nagordzono także Masterlease Polska, firmę należącą do Związku Polskiego Leasingu za konsekwentny rozwój oferowanych usług, który zaowocował utrzymaniem pozycji lidera rynku car fleet management nawet podczas kryzysu. Nagrodę odebrał Konrad Karpowicz, członek zarządu Masterlease Polska. Kolejna edycja wyjątkowo udanych targów Fleet Market już w przyszłym roku.