Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Szkolenie „Flotowe prawo 2015”

14 stycznia 2015 r. odbędzie się spotkanie szkoleniowo- networkingowe „Flotowe prawo", dotyczące zmian przepisów prawnych i obciążeń fiskalnych, związanych z wykorzystywaniem samochodów służbowych w firmach. Związek Polskiego Leasingu jest partnerem wydarzenia.

 

Zapowiedź zastąpienia od 1 stycznia 2015 roku obecnego systemu rozliczania podatku dochodowego, z tytułu użytkowania pojazdu służbowego do celów prywatnych, uproszczonym systemem ryczałtowym wywołała wiele komentarzy i pytań. Magazyn „EuroFlota" zaprasza do udziału w spotkaniu szkoleniowo-networkingowym, poświęconemu kwestii użytkowania i rozliczeń finansowo-podatkowych, wynikających z faktu użytkowania samochodu firmowego do celów prywatnych. Szkolenie będzie ważne dla wszystkich, którzy oczekują specjalistycznej wiedzy, przekazanej w praktyczny i przystępny sposób przez ekspertów podatkowych.

Podczas całodziennego szkolenia zaproszeni eksperci podatkowi w kilku blokach tematycznych wyjaśnią m.in. w jaki sposób nowe przepisy ryczałtowe wpłyną na rozliczenia PIT pracowników oraz gdzie można znaleźć realne oszczędności podatkowe. Zaprezentują także rozwiązania, które właściwie zabezpieczą przeszłość i przyszłość rozliczeń ryczałtów samochodowych w firmie czy też wyjaśnią jak powinien być skonstruowany dobry regulamin aut firmowych. Ważne miejsce zajmą kwestie interpretacyjne w zakresie odliczeń VAT oraz dostosowania nowych przepisów PIT do regulacji CIT i VAT, a także istotne dla przedsiębiorców wnioski z najnowszych interpretacji podatkowych izb skarbowych oraz orzecznictwa sądów i regulacji unijnych.

Data: 14 stycznia 2015r,
Miejsce: centrum konferencyjne Hotelu Airport Okęcie w Warszawie,
Dodatkowe informacje: www.euroflota.pl