Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

„Przewodnik Zwrotu Pojazdów. Samochody Dostawcze".

Należący do grona Członków Związku Polskiego Leasingu Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów opublikował „Przewodnik Zwrotu Pojazdów. Samochody Dostawcze". Przewodnik został opracowany przez ekspertów PZWLP oraz firm Dekra Polska i SGS Polska.

 

Odrębny przewodnik zwrotu aut po okresie leasingowania dla samochodów dostawczych był oczekiwanym przez rynek i branżę CFM w Polsce rozwiązaniem. Dzięki temu działalność PZWLP po raz kolejny przyczynia się do wyznaczania wysokich standardów w polskiej branży leasingu i wynajmu pojazdów.

 

Podobnie jak istniejący od kilku lat przewodnik PZWLP, dotyczący zwrotu aut osobowych, „Przewodnik Zwrotu Pojazdów. Samochody Dostawcze" w bardzo precyzyjny i przejrzysty sposób wyznacza akceptowalne i nieakceptowalne uszkodzenia aut zwracanych firmie CFM po okresie użytkowania. Przewodnik zawiera ponad 150 zdjęć oraz szczegółową część informacyjną dla kierowców - użytkowników służbowych samochodów.

 

 

 

Zawartość przewodnika została w pełni dostosowana do specyfiki samochodów dostawczych oraz odmiennego od aut osobowych, sposobu wykorzystania tego typu pojazdów. Na 52 stronach publikacji szczegółowo opisane i zilustrowane zostały uszkodzenia dotyczące między innymi przestrzeni ładunkowej, kabiny pasażerskiej, czy elementów specjalnego wyposażenia aut dostawczych.

 

 

Przewodnik Zwrotu Samochodów Dostawczych został przygotowany w wersji elektronicznej (pdf) i jest bezpłatnie dostępny na stronie internetowej PZWLP. Firmy członkowskie PZWLP mogą wykorzystywać tę publikację nieodpłatnie na potrzeby prowadzonej przez siebie działalności - zachowując oryginalną formę i zawartość Przewodnika.

 

Przewodnik można pobrać na stronach internetowych PZWLP.