Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Prezydent Komorowski nagrodzony przez Lewiatana

Kapituła Nagród Lewiatana i Zarząd Konfederacji Lewiatan wybrały tegorocznych laureatów. Uhonorowano cztery osoby: Bronisława Komorowskiego, Władysława Frasyniuka, Elżbietę Bieńkowską i Ewę Łętowską.
 
Nagrody zostaną wręczone 15 maja w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Nagrodę im. Andrzeja Wierzbickiego za wierność sobie i wyznawanym wartościom, za odpowiedzialne prowadzenie firmy oraz za odważne angażowanie się w sprawy publiczne otrzymał Władysław Frasyniuk, założyciel i współwłaściciel firmy FF Fracht Sp. z o.o, były działacz opozycji, były poseł. Nagrodę im. Władysława Grabskiego dla osobistości życia publicznego, która w sposób decydujący przyczyniła się do rozwoju przedsiębiorczości otrzymała Elżbieta Bieńkowska, minister rozwoju regionalnego. Kapituła nagrodziła ją za skuteczne wdrażanie systemu racjonalnego inwestowania funduszy europejskich, dzięki którym modernizujemy Polskę i naszą gospodarkę.
 
Nagrodę specjalną zarząd przyznał prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu za konsekwencję w budowaniu Polski pełnej dialogu opartego na szacunku, spokoju i wiedzy. Nagrodę za odważne myślenie, przyznaną przez zarząd Konfederacji Lewiatan i Fundację na Rzecz Myślenia im. Barbary Skargi, dostała prof. Ewa Łętowska, była Rzecznik Praw Obywatelskich, sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego (1999-2002) i Trybunału Konstytucyjnego (2002-2011).
Nagrody zostaną wręczone 15 maja br. podczas Gali Nagród Lewiatana w Filharmonii Narodowej.
 
Konfederacja Lewiatan
www.pkpplewiatan.pl