Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Narodowe forum przewoźników i menedżerów transportu

Narodowe forum przewoźników i menedżerów transportu
Redakcja czasopisma „Transport i Spedycja" wraz ze Związkiem Pracodawców „Transport i Logistyka Polska" organizują kolejną edycję konferencji Trans & Log, która zostanie poświęcona przyczynom trudnej sytuacji polskich przewoźników w Europie.
 

Spotkanie odbędzie się 31 maja br. w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Partnerem merytorycznym spotkania został Związek Polskiego Leasingu, którego ekspert, Marcin Sobczak, wystąpi w części poświęconej rentowność przedsiębiorstwa transportowego.

W programie organizatorzy zaplanowali panele konferencyjne, panele warsztatowe oraz debaty. Zostaną poruszone tematy związane z dumpingiem socjalnym w Europie, atakami na polskich kierowców, rentownym biznesem transportowym oraz kobietami w branży TSL. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać głosu najważniejszych organizacji w branży TSL w Polsce - zarówno aktywnie działających na rzecz poprawy sytuacji polskich przewoźników w Europie, jak i orędowników zrównoważonego transportu w UE.

Kluczowe zagadnienia:
• Jak radzić sobie z sytuacją ataku na Twojego kierowcę w trasie oraz jak do ataku przygotować samego kierowcę?
• Jakie są możliwe warianty rozwoju sytuacji w Europie, by móc dostosować strategię biznesową Twojej firmy do realiów zmieniającej się sytuacji w Europie?
• Jak przygotować się do zagranicznych kontroli, prześwietlających system wynagradzania kierowców w Twojej firmie?
• Gdzie i jak szukać zawodowych kierowców oraz jak ich szkolić, aby szybko zaczęli pracować wg najwyższych, międzynarodowych standardów?
• Jak uniknąć sądu i skutecznie mediować z pracownikiem, który domaga się wypłaty zaległych ryczałtów? • Jakie nowinki technologiczne są rekomendowane i sprawdzone, i które z nich mogą przynieść Twojej firmie realne oszczędności?

W wydarzeniu będą uczestniczyć: Właściciele międzynarodowych firm transportowych, menedżerowie firm transportowych, spedytorzy, zawodowi kierowcy, logistycy.

W programie Trans & Log min.:
PANEL SPECJALNY - Ataki na polskich kierowców
JAK SKUTECZNIE ZABEZPIECZYĆ KIEROWCĘ NA TRASIE, ABY OCHRONIĆ TEŻ CAŁY BIZNES

PANEL I - RYNEK PRACY W TRANSPORCIE
CZĘŚĆ A - Brak zawodowych kierowców
JAK ZNALEŹĆ DOBRYCH KIEROWCÓW NA TRUDNYM RYNKU PRACY
CZĘŚĆ B - Kobiety w branży transportowej
WSZYSTKO CZEGO NIE WIESZ O KOBIETACH W BRANŻY TSL, A W ROKU 2017 POWINIENEŚ WIEDZIEĆ

PANEL II - Nowe formalności w transporcie
WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ O NOWYCH I PROJEKTOWANYCH REGULACJACH DOTYCZĄCYCH TRANSPORTU DROGOWEGO W POLSCE, UNII EUROPEJSKIEJ I POSZCZEGÓLNYCH KRAJACH UE

PANEL III - Biznes jako zdrowy organizm
RENTOWNOŚĆ FIRMY TRANSPORTOWEJ BEZ TAJEMNIC

PANEL WARSZTATOWY - Szukanie ładunków
WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ O POZYSKIWANIU ZLECEŃ TRANSPORTOWYCH

Zapisy i dodatkowe informacje udostępnia strona internetowa wydarzenia www.konferencja-translog.pl