Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Nagrody flotowe magazynu Fleet wręczone

20 czerwca br. redakcja magazynu Fleet wręczyła nagrody flotowe. Uhonorowano 23 finalistów ogólnopolskiego plebiscytu „Fleet Derby 2017” oraz 14 laureatów testów samochodowych „Fleet Cars&Vans oraz „Fleet Auto Premium”. Organizatorem wydarzeń był wydawca magazynu „Fleet”, natomiast przedstawiciele ZPL uczestniczyli w prowadzonych testach.

fot. Anka Górajka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
fot. Anka Górajka


Fleet Derby 2017
Zadaniem plebiscytu Fleet Derby 2017 jest prezentacja oraz promocja produktów i usług flotowych, dostępnych na polskim rynku. Statuetki Fleet Derby są przyznawane co roku, w kilkunastu kategoriach. Dzięki trwającemu pół roku plebiscytowi możliwe jest poznanie i porównanie dostępnych na polskim rynku ofert flotowych. O tym, komu przypadnie laur zwycięstwa i statuetka Fleet Derby decydują przedstawiciele branży flotowej za pośrednictwem głosowania prowadzonego na stronie Fleetderby.pl.  W tegorocznej edycji plebiscytu, konkurowało 66 produktów i usług flotowych, 39 osobowości oraz 6 ekologicznych flot. W głosowaniu, które było prowadzone od stycznia do czerwca 2017,  oddano ponad 76 tysięcy ważnych głosów.

Fleet Cars & Vans oraz Fleet Auto Premium
Drugie z wymienionych na wstępie wydarzeń – testy samochodowe - Fleet Cars & Fleet Vans oraz Flee Auto Premium - stwarzają okazję do zapoznania się z ofertą samochodów osobowych, dostawczych, elektrycznych, hybrydowych, SUV-ów i pick-upów. Intensywny program testu nastawiony jest na porównanie oferty rynkowej producentów w kilku segmentach, od małych aut, aż po samochody użytkowe i dostawcze. Jurorzy podzieleni na małe zespoły mają do dyspozycji kilka modułów tematycznych. Zaproszenie do udziału w tegorocznych testach przyjęło 130 jurorów. Importerzy samochodowi przywieźli na tor w Miedzianej Górze łącznie 93 modele.  Jurorzy testowali auta takich marek, jak: Alfa Romeo, BMW, Citroën, DS, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Infiniti, Iveco, KIA, Mercedes-Benz, Mercedes-Benz Vans, MINI, Nissan, Opel, Peugeot, Subaru oraz Volvo. Na podstawie wyników z ankiet jurorskich, statuetkami wyróżnionych zostało 14 modeli samochodów. Organizatorami piątej edycji testu były firmy: Fleet Meetings i Driving Experience.

Lista Laureatów nagród jest dostępna tu