Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Kongres Nowej Mobilności & Manufaktura Elektromobilności

Związek Polskiego Leasingu, jako partner branżowy Kongresu Nowej Mobilności (KNM), czyli wydarzenia poświęconego Elektromobilności i przyszłości sektora transportu, zaprasza na początku października do Łodzi.
 

Organizatorem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych. KNM 2021 odbędzie się w dniach 6-8 października na terenie Centrum Nauki i Techniki EC1, czyli największego centrum konferencyjnego w Łodzi. Trwające trzy dni wydarzenie zostało zaplanowane, jako dialog branżowy, w ramach którego odbędą się liczne warsztaty, posiedzenia grup roboczych oraz sesje pytań i odpowiedzi z interesariuszami rynku.

Dodatkowo podczas kongresu po raz pierwszy zostaną zaprezentowane trzy raporty: „Barometr Nowej Mobilności 2021", „Katalog pojazdów elektrycznych 2021" oraz „MADE II-oN POLAND".

Wydarzeniem towarzyszącym KNM będzie „Manufaktura Elektromobilnosci". 8-go i 9-go października 2021 r., Łódzka Manufaktura zamieni się w strefę elektromobilności. W ramach tego wydarzenia będzie można wziąć udział w licznych prelekcjach i debatach oraz warsztatach poświęconych ekologii, ochronie klimatu i elektromobilności. Na terenie Manufaktury odbędą się także prezentacje aktualnie dostępnych modeli samochodów elektrycznych oraz pierwszy zlot członków EV Klubu Polska.

• Dodatkowe informacje na temat programu są publikowane na stronie: https://kongresnowejmobilnosci.pl/

• Strona umożliwiająca rejestrację na wydarzenie: https://knm2021.systemcoffee.pl/