Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Konferencja FLOTOWE TRENDY 2015

Konferencja FLOTOWE TRENDY 2015
Zmiany techniczne i technologiczne, nowe paliwa i rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego, nowości w zakresie zarządzania czy finansowania to wybrane tematy imprezy FLOTOWE TRENDY 2015, magazynu Euroflota. ZPL patronuje temu wydarzeniu.
 

- Podczas spotkania zaproszeni eksperci opowiedzą o flotowej przyszłości motoryzacji, o najważniejszych branżowych trendach oraz o innowacyjności i kierunkach rozwoju flotowych produktów i usług - wyjaśnia Paweł Baran, redaktor naczelny magazynu „EuroFlota".

Konferencja FLOTOWE TRENDY 2015 zapewni przestrzeń do rozmów, dyskusji i wymiany doświadczeń, a także opinii. Organizatorzy obiecują interesujące spotkania ze specjalistami i przedstawicielami branży, którzy kreują rynek flotowy w Polsce. Prelekcje będą łączyły w sobie wizję rozwoju produktów lub usług segmentu branżowego z prezentacją tego, co nowe i innowacyjne.

Uczestnicy konferencji FLOTOWE TRENDY otrzymają dostęp do niepublikowanego dotąd badania rynku flot samochodów służbowych, które Instytut Keralla Research przeprowadził wśród blisko 12 tysięcy przedsiębiorców. Analitycy Keralla Research wskażą najnowsze tendencje i aktualne kryteria doboru samochodów w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach w Polsce. Uczestnicy spotkania dowiedzą się także ile samochodów służbowych użytkowanych jest w polskich firmach oraz co determinuje wybór i gdzie przedsiębiorcy szukają informacji o markach, ile osób współdecyduje o zakupie?

Podczas imprezy zostaną poruszone następujące tematy:

- elektryfikacja branży motoryzacyjnej (ekspert rynku odpowie, jakie oczekiwania mają klienci, szczególnie w segmencie Premium, wobec samochodów elektrycznych? Czym różnią się między sobą koncepcje samochodów z napędem elektrycznym i jakie są na rynku propozycje takich aut?)

- zarządzanie podatkowe flotą samochodów (w tym najnowsze regulacje praktyki w zakresie podatku VAT i CIT)

- szanse i problemy związane z momentem przejścia z floty własnej na Full Service Leasing

- najnowsze trendy w dziedzinie obsługi i wymiany opon we flotach (ekspert rynku odpowie na pytanie: jakie konsekwencje wywoła wejście w życie dyrektywy unijnej w zakresie obowiązku stosowania czujników ciśnienia opon we wszystkich nowych autach wyprodukowanych po listopadzie 2014?)

- jak wygląda nowa rzeczywistość dochodzenia odszkodowań w obszarze samochodowych szkód rzeczowych i osobowych

Impreza jest adresowana do specjalistów, którzy poszukują nowych rozwiązań w zarządzaniu flotą samochodową, w obszarze flotowych usług oraz produktów.

Data: 17 marca 2015
Miejsce: Sound Garden Hotel, ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa
Więcej informacji www.euroflota.pl