Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

II Kongres Zarządów Spółek „Kapitał dla firm 2011” pod patronatem ZPL

Dnia 12 kwietnia 2011 roku W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych odbędzie się II Kongres Zarządów Spółek „Kapitał dla firm 2011" pod patronatem Związku Polskiego Leasingu.

Poniżej informacja prasowa od organizatorów Kongresu: Jak przygotować spółkę do pozyskania kapitału ?

Dla firm kapitał jest niezbędny, by przeprowadzać kolejne inwestycje i dynamicznie się rozwijać. Dostęp do kapitału jest kluczowym elementem determinującym możliwości bieżącej działalności i rozwoju podmiotów gospodarczych. Z problemem pozyskania źródeł finansowania borykają się przedsiębiorstwa niemal na każdym etapie od fazy rozwoju do późnej dojrzałości, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. II Kongres Zarządów Spółek „Kapitał dla firm 2011" ma za zadanie przybliżyć dostępne polskim przedsiębiorcom formy finansowania działalności gospodarczej. Na Kongresie dowiedzą się Państwo m.in. o dywersyfikacji pozyskania kapitału dla spółki, w jaki sposób pozyskać inwestora, jak przygotować spółkę do debiutu giełdowego, jak nawiązać solidne relacje w biznesie oraz jaka jest rola planowania podatkowego dla spółki kapitałowej i jej właścicieli. Dnia 12 kwietnia 2011 roku odbędzie się II Kongres Zarządów Spółek „ Kapitał dla firm 2011", Sala Notowań, GPW S.A. w Warszawie. Aktualne informacje oraz plan Kongresu dostępne pod adresem: www.kongres.ipo.pl

Dla członków Związku Polskiego Leasingu przygotowaliśmy specjalną ofertę przewidującą 30% rabat! W formularzu w polu „Dodatkowe Uwagi" należy wpisać hasło ZPL!

Zgłoszenia będą weryfikowane i potwierdzane przez organizatora.