Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Graj w zielone

Warszawa, 02.10.2017
 
Związek Polskiego Leasingu został parterem II Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-7 października 2017 r. w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie.

Foto: EkoFlota. Edycja 2016

 

Pierwszy dzień imprezy jest skierowany do biznesu, natomiast drugi zjednoczy wszystkich, dla których ekologia ma znaczenie. Dzień Biznesowy poprowadzi Adam Kornacki, a Dzień Otwarty Rafał Jemielita. Obaj panowie są cenionymi dziennikarzami motoryzacyjnymi, związanymi z TVN Turbo. ZPL zachęca do aktywnego uczestnictwa w tej imprezie.


Dzień Biznesowy

Dzień Biznesowy (piątek 6 października) jest przeznaczony dla profesjonalistów. Dzięki spotkaniom networkingowym będą oni mogli nawiązać nowe relacje i wymienić się doświadczeniami.
Dzień Biznesowy będzie także okazją do sprawdzenia najnowszych modeli ekologicznych samochodów, które zostaną użyczone zwiedzającym do testów. Ponadto uczestnicy będą mogli zapoznać się z narzędziami niezbędnymi do podjęcia działań związanych z ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz rozwiązaniami, które ułatwią zarządzanie flotą i umożliwią zredukowanie kosztów jej działalności.
Obowiązkowa rejestracja upoważniająca do wstępu jest bezpłatna link 
 
 

Foto: EkoFlota. Edycja 2016


Konferencja E-Mobility

Konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport odbędzie się w trakcie Dnia Biznesowego. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej.
W trakcie Konferencji zostaną udzielone odpowiedzi na pytania dotyczące przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób przyjazny środowisku, a przy tym opłacalny. Prelegenci podpowiedzą, jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Eksperci pochylą się także nad samorządami oraz działaniami miast w kwestii nowoczesnej mobilności.


Dzień Otwarty

Dzień Otwarty (sobota, 7 października) to nowość tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność. Organizator zaprasza wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z ekologią i szukających sposobu na ciekawe spędzenie weekendu do odwiedzenia Centrum Targowo-Kongresowego.

Uczestnicy będą mogli m.in. przetestować szeroką gamę aut hybrydowych i elektrycznych. Organizatorzy tego dnia zapraszają całe rodziny. Samochody zostaną wyposażone w foteliki i podkładki dla dzieci, a o atrakcje dla najmłodszych zatroszczą się profesjonalni animatorzy.

W trakcie Dnia Otwartego zaprezentowane zostaną produkty związane z „zielonym” stylem życia (elektryczne rowery i deskorolki, aplikacje, drewniane okulary i zegarki oraz inne produkty eko). Na miejscu do dyspozycji uczestników będą food trucki z ekologicznymi potrawami. Gośćmi specjalnymi będą znani YouTuberzy motoryzacyjni. Wstęp na Dzień Otwarty jest bezpłatny.

 


Foto: EkoFlota. Edycja 2016

 

Data: 6-7 października 2017 r.

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe, ul. Marsa 56C, 04-242 Warszawa link 


Więcej informacji na stronie
targiekoflota.pl


Organizatorem
II Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność jest wydawca magazynu "Menadżer Floty: Forum Biznesowe" menadzerfloty.pl

Lista Wystawców, Patronów i Partnerów nie jest zamknięta. Aktualna lista znajduje się na stronie targiekoflota.pl