Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Flotowe Trendy w 2017 w trzech odsłonach

Flotowe Trendy w 2017 w trzech odsłonach
Związek Polskiego Leasingu został partnerem trzech konferencji targowo - networkingowych z cyklu „Flotowe Trendy", organizowanych przez magazyn EuroFlota w 2017r. Wydarzenie będzie miało trzy odrębne odsłony poświęcone ważnym flotowym obszarom tematycznym.
 

• Samochody osobowe (22 marca 2017),
• Ekomobilność (10 maja 2017),
• Samochody użytkowe/dostawcze (22 czerwca 2017).

 

Tegoroczna konferencja „Flotowe Trendy" pokaże co nowego w samochodach, usługach serwisowych, telematyce, sposobach zarządzania mobilnością w firmie, obszarze CFM, możliwościach finansowania samochodowego parku, a także we flotowych ubezpieczeniach oraz prawie i podatkach.

Uczestnictwo w cyklu konferencji jest bezpłatne, jednak liczba bezpłatnych miejsc jest ograniczona. Organizatorzy szacują, że konferencje targowo-networkingowe z cyklu „Flotowe Trendy" zgromadzą łącznie 1500 uczestników.

Do udziału w wydarzeniu zapraszani są administratorzy flot, członkowie kadry kierowniczej oraz inne osoby, które bezpośrednio lub pośrednio zarządzają flotą samochodową w firmie albo koordynują procesy związane z zakupem i użytkowaniem aut.

Program marcowej odsłony konferencji „Flotowe Trendy 2017 - Samochody Osobowe" obejmuje zagadnienia dotyczące flot składających się z samochodów osobowych. Zaproszeni eksperci wskażą trendy w światowej i europejskiej motoryzacji oraz ich wpływ na ten rynek w kraju. Zostaną pokazane m.in. tendencje w zakupach samochodów do flot, zmiany w przepisach prawno-podatkowych oraz orzecznictwie. Podjęta zostanie również ważna tematyka dotycząca finansowania floty, ubezpieczeń, rynku paliw, TCO, bezpieczeństwa czy też nowych rozwiązań telematycznych.

Program majowej edycji „Flotowe Trendy 2017 - Ekomobilność" obfituje w istotne zagadnienia m.in., dotykające sfery alternatywnych napędów we flotach i ograniczenia emisji CO2. Organizatorzy wskażą na najważniejsze wątki prorozwojowe dla rynku pojazdów elektrycznych w kontekście rządowego „Planu Rozwoju Elektromobilności w Polsce" - jaki jest stan przygotowań przepisów rządowych przewidujących ulgi i benefity dla firm kupujących auta elektryczne. Pojawi się też odpowiedz na pytanie, czy samochody hybrydowe to przejściowa moda czy też stały już trend w firmowych parkach oraz jakie zmiany czekają modele finansowania floty w kontekście firmowej mobilności, a także czy floty wracają do LPG?

W ramach czerwcowej konferencji „Flotowe Trendy 2017 - Samochody Dostawcze" organizatorzy przyjrzą się rynkowi w tym samochodowym segmencie oraz kierunkom rozwoju flot samochodów użytkowych i dostawczych. Wskażą m.in. trendy w obszarze zastosowań usług najmu oraz modeli finansowania samochodów użytkowych (także adaptowanych i specjalistycznych) - pojawi się tematyka wartości rezydualnych w pojazdach użytkowych, oraz odpowiedzieć na pytanie, czym będą napędzane floty użytkowe w najbliższej przyszłości, czy diesel będzie nadal królem? Zaproszeni na konferencje targowo-networkingowe z cyklu „Flotowe Trendy" prelegenci to wybitni praktycy, specjaliści i eksperci, którzy dysponują wiedzą oraz doświadczeniem pozwalającym trafnie przewidywać trendy i kreślić ścieżki rozwoju, a także zmian konkretnych segmentów branży flotowej.

Uczestnictwo w cyklu konferencji jest bezpłatne, ale liczba bezpłatnych miejsc jest ograniczona. Warto więc pośpieszyć się ze zgłoszeniem swojego udziału. Więcej informacji na temat cyklu „Flotowe Trendy 2017" oraz możliwość zgłoszenia uczestnictwa udostępnia strona: www.flotowetrendy.pl