Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

e-Leasing Day 3.0 wirtualnie

 

Informacja prasowa 

Warszawa, 12.05.2021

 

25 maja 2021r., w wirtualnej przestrzeni, odbędzie się trzecia odsłona konferencji „e-Leasing Day". Podczas wydarzenia firmy z sektora IT zaprezentują sposoby wykorzystania nowych technologii w biznesie leasingowym, a tematem przewodnim wszystkich wystąpień będzie zarządzanie projektami.

Warszawa, 12.05.2021: Program konferencji „e-Leasing Day 3.0 online" składa się z serii prezentacji konkretnych wdrożeń, które zostały wprowadzone we współpracy z partnerami technologicznymi w firmach działających na rynku finansowym. Co istotne, wdrożenia zostaną pokazanie od strony technologii i procesów oraz od strony organizacji projektu. Wśród wystąpień znajdą się te dotyczące wsparcia rozwiązań chmurowych czy zdalnych procesów płatności. Nie zabraknie też wystąpień opisujących cyfryzację procesów biznesowych czy dyskusji ekspertów z obszarów zarządzania projektami, produktami i organizacją na temat zwinnego prowadzenia projektów. Agenda jest dostępna na stronie www.eleasingday.pl. Konferencję poprowadzi Jakub Sito, dziennikarz i gospodarz porannego programu w chillizet. Doradca zarządów, trener biznesu, wykładowca Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

Od samego początku konferencja „e-Leasing Day" jest zaproszeniem do rozmowy w większym gronie ekspertów z sektora leasingowego, wynajmu i nowych technologii. Ze względu na epidemię, konferencja w całości została przeniesiona do sieci. Panele dyskusyjne i bloki prezentacji będą transmitowane między godziną 9.00, a 18.00 na stronie www.eleasingday.pl. W tym roku strona wydarzenia zyskała nową, bardziej nowoczesną odsłonę.

Zaproszeni eksperci będą odpowiadali na pytania zalogowanych uczestników. Uczestnictwo w konferencji będzie możliwe po wcześniejszej rejestracji i nie będzie wiązało się z dodatkową opłatą. „W dniu wydarzenia zapraszamy wszystkich uczestników, aby dołączyli do transmisji od godziny 8:45. Na dobry początek dnia, zaproponujemy wam udziału w porannej sesji jogi. Mamy nadzieję, że spędzicie z nami ten dzień" - podkreślają organizatorzy.

Konferencja „e-Leasing Day" jest wydarzeniem organizowanym przez branżę leasingową i dla branży. Projekt koordynują i wspierają eksperci należący do Grupy ds. Digitalizacji przy wsparciu Grupy ds. PR, działających przy Związku Polskiego Leasingu. Celem działań tego interdyscyplinarnego zespołu jest zwiększanie konkurencyjności branży leasingowej, poprzez współpracę w zakresie budowania nowoczesnych narzędzi wsparcia oraz automatyzacji kolejnych etapów obsługi transakcji leasingowej. Realizację tych założeń znacząco wspiera konferencja „e-Leasing Day". Tematami przewodnimi dwóch pierwszych edycji konferencji były: przyszłości branży leasingowej w cyfryzującym się otoczeniu gospodarczym oraz idea współpracy na konkurencyjnym obszarze.

W wydarzeniu uczestniczą menedżerowie z firm leasingowych i firmy wynajmu, zajmujący się procesami, produktami i rozwojem narzędzi informatycznych, eksperci rynku oraz partnerzy, dostarczający innowacyjne rozwiązania. Dwie dotychczasowe edycje konferencji „e-Leasing Day" odbyły się dzięki współpracy nawiązanej przez Związek Polskiego Leasingu z piętnastoma partnerami i przy udziale ponad 250 słuchaczy.

Organizatorem konferencji jest Związek Polskiego Leasingu, a Partnerem Strategicznym wydarzenia zostały firmy Ailleron oraz TUATARA. Partnerzy Wiodący: AGS Systems, Blue Media, InfoSEB, Santander Consumer Multirent, Webcon, VSoft. Partnerzy Wspierający: Autenti, Crif, KIR oraz Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej. Partnerzy medialni: Business Insider Polska, chillizet, Fintek.pl, My Company Polska.

 

Materiał do pobrania:
- Informacja prasowa (plik.pdf)
- grafika (
plik .jpgplik .png) 

Dodatkowe informacje dla mediów:
Anna Polak, Związek Polskiego Leasingu,
e-mail: anna.polak@leasing.org.pl,

tel.: (22) 542 41 39 lub 505 83 18 18